poniedziałek, 29 grudnia 2014

3!
           Kochani, jeszcze Poleczka siedzi u mnie w brzuchu. Ona się jeszcze nie wkręca w kanał, to raczej ja się nakręcam. Zwłaszcza dzisiejszej nocy. Medycznie: spojenie łonowe mi się otwiera, haha, i krzyczę sobie czasem nocą. I spać nie mogłam znów.

          U nas piękny tydzień, wiadomo, pod znakiem Świąt Bożego Narodzenia, bliskości, rodziny i w ogóle. Rodziny! Rodziny, Ulka przyjechała z Kubiczkowem całym! Niespodziankę nam wszystkim zrobili, nie da się tego opisać!


Pociągiem z Gdańska ciuch, ciuch!

Wigilia u Muszki, a nawet dwie - bo najpierw tak jak miało być, a potem, około 23 znów do stołu, znów do barszczu w większym gronie. Co za Święta!


Pierwszy dzień u Robciów, było bardzo miło, aczkolwiek szalenie męcząco. No ja nie mogę teraz w gościach siedzieć, nie da się. Polegiwałam to na kanapie, to z Antuanem  przy piersi. Nietowarzyska jestem, nie umiem nic poradzić...Rower!!! To bardzo udany prezent, Anton szaleje, jeździ nim po  domu, podjeżdża do kuchni  na śniadanie i do sypialni na spanie. A pamiętacie zimy, kiedy na święta dawało się dzieciom sanki? Ekhm, ten że tego. Klimat się zmienia^^


Mniam, mniam. 


- Synku, lubisz cycusia?
- Taaaa.
- Dobre mleczko?
- Taaaa.
- A leci mleczko?
- Nie.

... No to siara :D

I owocny jeszcze ten czas był dla mnie bardzo prywatnie! Podjęłam współpracę z firmą pieluszkową :D W to mi graj :D Niebawem wybuchnę informacjami, pokaże Wam te cuda, a tymczasem zapraszam na fp:I takie małe porównanie butków 2013/2014 <310 komentarzy:

 1. To mówisz, że "wystrzałowy" Sylwester będzie? :) Heh , ja w tamtym roku na finiszu już byłam po świętach a już 10 lutego roczek i imprezkę trzeba szykować. Powodzenia, na pewno nie możesz się doczekać- to widać w wpisach, ja pomału nareszcie wracam do blogowego życia- powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moze być wystrzalowy, całą ciążę tak mówiłam;) ale jakby tak... 5 stycznia, w moje urodziny... ojojoj! To byłby wybuch dopiero!
   A czas z dzieckiem leci, oj leci szybko! Jie mogę uwierzyć, ale za 3 miesiące będę miała w domu dwulatka już!

   Usuń
 2. ha! Pamiętam jaka ja przy finiszu byłam nietowarzyska :D
  Ani siedzieć, ani stać, a rozwalić się na kanapie przy gościach (niczym waleń jakiś) trochę nie wypada ;)
  Trzymam kciuki za poród, nakręcona jestem bardzo! U Ciebie tkwię w dziwnym podnieceniu i oczekiwaniu, swojego to głównie bałam się okrutnie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ha, dobrze to tak siebie stresować a innym dopingować? ;) hihi, wiem dobrze, ze się denerwowałaś przed swoim rozwiązaniem, mocno trzymałam kciuki za Ciebie :)
   na szczęście już żadnych gości, nawet dzisiejszą noc spędzimy sami:)

   Usuń
 3. rok temu młody urodził się przed świętami... oj jak ja biadoliłam, że nie mogę jeść pierogów, ani mandarynek :) Tak to już jest z tymi karmiącymi mamami :) :) Pozrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jako nawet początkująca mama kp jadłam wszystko :) no, może mniej kalorycznie ze względu na siebie, ale żadnej kapuchy i grochu sobie nie odmowilam :D a nawet specjalnie robiłam, bo to nie sezon był ^^ syn nie ucierpiał na tym, a ja byłam szczęśliwa :D

   Usuń
 4. Iiile lego!
  Tak.Tak. potwierdzam to z tymi cycusiami. Byłam świadkiem :-)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad. Śmiało, komentuj!